Trenéři

Trenér Alexander Diószeghy

Alexander Diószeghy

Sport je pro mě životní vizí, která mě bude provázet celý život, a vždy v něm najdu to, co mě baví a mám rád. Je to pro mě cesta k relaxu a zdraví. Jsem studentem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde právě dokončuji poslední ročník magisterského studia se zaměřením na Tělesnou výchovu a sport. Při studiích jsem pracoval jako trenér atletiky, zodpovídal za kondiční přípravu hráčů FK Motorlet Praha, nebo působil jako osobní trenér v Balance Club Brumlovka. Kladu důraz na sportovní přípravu už od útlého věku, proto působím jako učitel tělesné výchovy na základní škole v Mnichovicích. Také pořádám každoroční dětské sportovní tábory Všestraňák.

Specializace:

• Komplexní sportovní poradenství
  • Redukce tělesné hmotnosti a budování svalové hmoty
  • Funkční trénink se silovou, kondiční, ale i atletickou a gymnastickou přípravou
  • Individuální tréninky s dětmi

E-mail: alexander.dioszeghy@gymroom.cz

Cena: 1100 Kč/1 osoba, 1500 Kč/2 osoby, 1800 Kč/3 osoby za hodinu. Včetně vstupu.

Trenér Kamil Fojtík

Kamil Fojtík

Jsem absolventem magisterského studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Během začátku studia jsem žil představou, že se stanu profesionálním fotbalistou, ale neustálá zranění byla proti. Nedlouho poté jsem vrhnul veškerou energii do individuálního vzdělání, kurzů a praxe. Stal se součástí profesionálního fotbalového týmu jako masér v prvoligovém týmu SFC Opava, následně v druholigovém FC Slavoj Vyšehrad. Další kroky směřovaly do Balance Club Brumlovka a následně do privátní posilovny, kde jsem působil jako osobní trenér. Za svůj největší pracovní úspěch považuji, že jsem mohl být součástí realizačního týmu České fotbalové reprezentace U19 při elitní fázi kvalifikace na Mistrovství Evropy v Itálii. I dnes se ve svém oboru snažím dále vzdělávat a propojovat znalosti z trénování a masáží.

Specializace:

• Práce s bolestí pohybového aparátu
  • Redukce tělesné hmotnosti a budování svalové hmoty
  • Spolupráce s profesionálními sportovci

E-mail: kamil.fojtik@gymroom.cz

Nechte nám Váš e-mail a dozvíte se víc.