Od 9. září 2024 nás můžete navštívit také na Žižkově! Přijďte si zacvičit.

Trenér Alexander Diószeghy

Sport je pro mě životní vizí, která mě bude provázet celý život, a vždy v něm najdu to, co mě baví a mám rád. Je to pro mě cesta k relaxu a zdraví. Jsem studentem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde právě dokončuji poslední ročník magisterského studia se zaměřením na Tělesnou výchovu a sport. Při studiích jsem pracoval jako trenér atletiky, zodpovídal za kondiční přípravu hráčů FK Motorlet Praha, nebo působil jako osobní trenér v Balance Club Brumlovka. Kladu důraz na sportovní přípravu už od útlého věku, proto působím jako učitel tělesné výchovy na základní škole v Mnichovicích. Také pořádám každoroční dětské sportovní tábory Všestraňák.

Specializace:

• Komplexní sportovní poradenství
  • Redukce tělesné hmotnosti a budování svalové hmoty
  • Funkční trénink se silovou, kondiční, ale i atletickou a gymnastickou přípravou
  • Individuální tréninky s dětmi
    E-mail: alexander.dioszeghy@gymroom.cz

Ceník trenéra a služeb

SlužbaCena
1 osoba za hodinu1100
2 osoby za hodinu1500
3 osoby za hodinu1800

V ceně je zahrnut i vstup a pronájem posilovny pouze pro Vás a trenéra. Změna nebo zrušení rezervace je možná nejpozději 24 hodin předem. Méně než 24 hodin předem účtujeme 100 % storno poplatek.

Zdravý životní styl do Vašeho e-mailu.

Články o cvičení, zdravém životním stylu a GymRoomu. Nenechte si ujít jediný článek.