O GymRoomu

GymRoom je samoobslužná privátní posilovna, která vznikla v roce 2023 jako reakce na stále se zvyšující poptávku po službách trenérů, a stále více přeplněných komerčních posiloven. Cvičenci si mohou posilovnu rezervovat pouze pro sebe na určitý časový interval, a užít si soukromí při tréninku. V GymRoomu probíhají také osobní tréninky pro běžnou populaci, profesionální sportovce a děti.

Při trénincích se využívají nejpokročilejší postupy, pro zlepšení výkonnosti, úlevy od bolesti nebo přeměnu postavy. Skrze své odborníky nabízíme také individuální výživová doporučení obohacená o rady ohledně lifestylu.

Hlavní přednosti GymRoomu jsou soukromí, klid a čistota. Trenér se díky těmto podmínkám dokáže plně soustředit na práci s klientem a individualizovat trénink dle jeho potřeby, což je hlavní přidaná hodnota pro vás. Další výhodou je to, že u nás klient nemá žádné závazky, žádné vstupní ani měsíční poplatky a ani není potřeba, aby si trénink předplácel.

Tyto stejné výhody mají i jedinci, kteří si posilovnu rezervují pro sebe. Žádné čekání na volné náčiní, žádné fronty ve sprchách a omezený prostor pro cvičení. Můžeš si v klidu vzít kámoše nebo přítelkyni a užít si společný trénink naplno.

O nás
Nechte nám Váš e-mail a dozvíte se víc.
© GymRoom 2024
Developed by