FAQ

Parkování se liší podle pobočky, kde budete trénovat. Konkrétní informace o parkování najdete na stránce vaší pobočky. Vyberte si pobočku:

Záleží pouze na tobě, jakého trenéra si vybereš. Bude fajn, když si přečteš záložku Trenéři a následně si vybereš toho, který ti bude nejvíce sedět. Každý trenér má totiž trošku jinou specializaci a zkušenosti.

Cena za trenéra může být různá. Každý trenér má nastavenou individuální sazbu dle svých znalostí a zkušeností. Více informaci o cenách trenéra zjistíš v sekci TRENÉŘI.

Ne, jedná se totiž o privátní samoobslužnou posilovnu, kde můžeš jít po provedení rezervace úplně sám nebo s kámošem.

Posilovna je určena maximálně pro 3 lidi, takže 2 kámoše.

Ne, cena posilovny bude stejná, každopádně kdyby se něco stalo, odpovědnost za to nese ten, kdo prováděl rezervaci.

Ceny jsou různé z toho důvodu, že je o různé časy různý zájem. Nejlevnější hodiny jsou proto ty noční.

Obecně doporučujeme využít pár hodin po boku trenéra, který ti vše do posledního detailu vysvětlí.

Cvičení s trenérem je pro ty, kdo hledají odbornou a individuální podporu při dosahování svých cílů. Tato služba je určena jak pro začátečníky, kteří potřebují správný návod, motivaci a způsob řešení svých zdravotních problémů jako jsou například bolest zad, tak i pro pokročilé, kteří chtějí optimalizovat svůj trénink a dosahovat lepších výsledků. Trenér může poskytnout personalizovaný plán cvičení, sledovat pokrok, správně nastavit techniku cvičení a nabídnout vedení při každém kroku. Spolupracujeme s dětmi, dospělými, profesionálními sportovci i staršími lidmi.

Bezplatná změna rezervace je možná, pokud tvůj rezervovaný termín je minimálně za 24 hodin. Těsné změny rezervace nejsou bohužel možné.

Nechte nám Váš e-mail a dozvíte se víc.
© GymRoom 2024
Developed by