OBCHODNÍ PODMÍNKY - OPAKOVANÉ PLATBY

Způsob platby

Uživatel si vybere způsob platby při vyplňování objednávkového formuláře. Po jeho odeslání je přesměrován na stránku dle zvoleného způsobu platby. Úspěšná platba je potvrzena zprávou na obrazovce a emailem. V případě neúspěšné platby je uživatel informován emailem a zprávou na platební stránce. Platební metody jsou zpracovávány prostřednictvím platební brány GoPay s.r.o., která zabezpečuje bezpečné zpracování online plateb.

Opakovaná platba - měsíční

Pokud je předmětem koupě členství s 30denním poplatkem, používá se automatická opakovaná platba kartou. Uživatel souhlasí s pravidelným měsíčním poplatkem uvedeným na objednávce. Po vyplnění formuláře dává souhlas s automatickým strháváním poplatků každých 30 dní. První platba je stržena při objednávce, další automaticky každých 30 dní.

Upozornění na automatickou platbu

Uživatel je informován o výši pravidelného poplatku na prodejní stránce produktu a o způsobu ukončení členství a zastavení opakovaných plateb. Po provedení první platby obdrží uživatel potvrzení o nastavení opakované platby emailem. Sedm dní před automatickým vyúčtováním je uživatel upozorněn emailem s pokyny, jak platbu zrušit.

Ukončení členství a zrušení platby

Uživatel může kdykoliv ukončit členství kontaktováním zákaznické podpory na adrese info@gymroom.cz. Ukončením členství je zrušena pravidelná platba a člen ztrácí všechny výhody členství. Přístup je definitivně ukončen po vypršení uhrazené doby členství.

Účinnost

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.6.2024. Informace jsou dostupné na webových stránkách gymroom.cz. Poskytovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek. Nové verze jsou dostupné na webových stránkách a označeny datem účinnosti. Neplatnost některého ustanovení nemá vliv na platnost ostatních ustanovení.

Tyto podmínky se vztahují k uživatelům k datu jejich objednávky.

Nechte nám Váš e-mail a dozvíte se víc.
© GymRoom 2024
Developed by